Showbiz

Liberta feston ditëlindjen me ish të dashurin, a ribashkua?

Moderatorja e njohur kosovare, Liberta Spahiu dje festoi ditëlindjen e 35-të.

Ajo ka organizuar një festë madhështore dhe me shumë të ftuar në këtë ditë kaq të rëndësishme për të.

Në mesin e të ftuarve ishte edhe këngëtari i mirënjohur, Flori Mumajesi.

Loading...

Por, është pamja mahnitëse e Libertës ajo që padyshim mori gjithë vëmendjen.

Kujtojmë që Flori dikur flitej që ka qenë i dashuri i Libertës.

Loading...