Saturday, February 22, 2020
Showbiz

Me pushime në Dubai/ Ledri e konfirmon lidhjen, publikon foton e së dashurës

Ledri Vula është një ndër më reperët më të njohur shqiptar. Prej disa kohësh është përfolur se ai mund të ishte në një lidhje dashurie me një vajzë të quajtur Sara.

E më në fund ai e ka konfirmuar këtë gjë, pasi në një postim në rrjetet sociale ka shpërndarë një foto të saj.

Si duket dhe nga postimet ata të dy janë me pushime në Dubai. Ledri shfaqet në një restorant me Sarën.

Loading...

Kujtojmë këtu se Ledi Vula është përfolur shumë shpesh për lidhjet e tij. Më parë ai ka qenë shumë i përfolur për lidhjen që ka pasur me këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri.

Ata i dhanë fund lidhjes së tyre, por si është parë kanë mbetur miq të mirë.

Loading...