Saturday, February 22, 2020
Showbiz

Miliarderja 22 vjeçare Kylie Jenner, bombastike me fotot në veturë

Bukuroshja 22-vjeçare Kylie Jenner, është një nga miliarderet më të reja në botë.

Ajo është motra më e vogël në familjen Kardashian dhe një nga femrat më atraktive dhe më “hot” në botë, shkruan Indeksonline.

Duke qenë e tillë, ajo është “mbretëreshë” e Instagramit, duke numëruar 162 milionë ndjekës në llogarinë e saj.

Loading...

Në secilën paraqitje që ajo bën, kujdeset që të duket në formën më të mirë.

Njësoj ka bërë edhe së fundmi, ku u paraqit me veshje sportive të kuqe, duke marrë gjithë vëmendjen e fansave, me bukurinë dhe linjat e saj bombastike trupore.

Loading...