Showbiz

Moderatorja e njohur imiton në mënyrë të përkryer Loredana Zefin

Moderatorja e njohur e ka imituar Loredanën.

Moderatorja shqiptare, Jona Spahiu, është shfaqur duket e imituar reperen Loredana Zefi, shkruan lajmi.net.

Videoja tashmë po bën xhiro në rrjet dhe Jona ka marrë komente shumë poztive.

Loading...

Ajo shfaqet në veturë teksa bën lëvizjet të cilat shpesh e shohim duke i bërë edhe Loredana Zefi, pasi ajo publikon video po ashtu nga makina dhe shfaqet e tillë.

Loading...