Tuesday, December 10, 2019
Showbiz

Morena me zemër të madhe viziton të pastrehët e tërmetit, thotë se bëri një vëlla të vogël

Këngëtarja dhe modelja kosovare Morena Taraku ka udhëtuar sot nga Stambolli për në Shqipëri

Ajo për momentin është me të pastrehët nga rajonet që u prekën nga tërmeti në Shqipëri e ku është takuar me shumicën prej tyre.

LEXO PO ASHTU: Morena Taraku tregon shpirtin human, ja sa para dhuroi

Bukuroshja kosovare fillimisht ka takuar djalin i cili u hodh nga kati i pestë për të shpëtuar, e ku Morenën e ka shoqëruar reperi shqiptar, Stresi.

“Alesio një hero i vërtetë, u hodh nga kati i pestë dhë shpëtoi…Unë e Stresi që sot kemi ba një vëlla të vogël”, ka shkruar Morena.