Showbiz

Motrat Vjollca në një fotografi, ‘çmendin’ fansat në Instagram

Marina Vjollca, ka publikaur një imazh bashkë me motrën e saj Luanën.Të veshura më shumë stil dhe makijazh, motrat kanë publikuar një foto.

Luana, shihet e veshur me një fustan të gjatë, ngjyrë të gjelbër me të bardhë. Fustani i saj ka një të çarë në njërën këmbë ku i jep një dukje provokuese.

Ndërsa, Marina ka veshur një palë pantolla dhe një bluzë.‘Kur shkrepej nje foto‘, ka shkruar Marina në imazh.

Loading...

Komentet dhe pëlqimet nuk iu munguan në këtë fotografi.

GazetaBlic

Loading...