Monday, January 20, 2020
Showbiz

Nora ‘godet’ Robertin me pamjen e fundit, shfaqet më tërheqëse se kurrë

Nora Istrefi është një këngëtare tejet e përfolur kosovare.

Para pak javëve ajo dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes Nora shfaqet përherë e më tërheqëse.

Loading...

Së fundi, ajo ka publikuar një video ku shihet e veshur në komplete të kuqe e me këtë pamje ajo do ta bëjë pishman Robertin.

Loading...