Monday, February 17, 2020
Showbiz

Nuk më linte të bëja as muzikë”, këngëtarja shqiptare flet për lidhjen që e zhgënjeu

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është e ftuar këngëtarja Nela, e cila ka sjellë këngën e saj më të re me titull “Plasni”. Nela jeton në Gjermani që prej vitit 2006.

“Kam pasur edhe dy klipe të tjerë, por nuk më pëlqenin. Doja ta nisja nga fillimi dhe të bëja diçka të re.

Kam pasur disa beteja me ca njerëz dhe ndaj e bëra këtë këngë. Kam pasur zhgënjim në dashuri. Kam bërë shumë për atë lidhje dhe u shpërbleva keq dmth, saqë nuk besoj më në atë pjesë. Shqiptar ishte, nga Kosova. Për momentin dua t’i fokusohem muzikës dhe në atë periudhë s’më linte as të bëja muzik”, u shpreh Nela.

Loading...

Loading...