Sunday, January 19, 2020
Showbiz

Oriola ‘çmend’ meshkujt në rrugë, shëtitet me motorr veç në tanga

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here.

Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon pushimet bashkë me disa miq të saj.

Ajo ka publikuar foto të ndryshme duke treguar luksin e shfrenuar dhe argëtimin e pamatë.

Loading...

Më shumë vëmëndje tërhoqi videoja e publikuar në Instastory.Në të Oriola ka hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga.

Ajo shkruan mbi video: Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”.

Loading...