Showbiz

Pa të brendshme fare, Aurela Hoxha ‘ndez’ Milano-n

Modelja Aurela Hoxha ka marrë pjesë mbrëmjen e kaluar në festën e organizuar nga “Vogue” në Itali, krah personazheve të njohur të showbizit.

Për këtë natë speciale, ajo kishte zgjedhur një fustan të kuq me një të çarë të madhe në njërën këmbë, ndërsa në pjesën e sipërme ekspozonte dekoltenë e saj.

Nga e çara e fustanit dallohej qartë se modelja s’kishte veshur fare të brendshme teksa ecte rrugëve të Milano-s.

Loading...

Më tej, ajo ndau edhe një video ku ndodhej në festën e “Vogue” dhe sytë na ngelën tek fustani i saj i kuq prej tyli, me shumë gurë shkëlqyes si dekorim.

View this post on Instagram

Going at Vogue Party like ‼️ #nightsinMilan 🌹

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

View this post on Instagram

Arrived at @vogueitalia 🇮🇹

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Loading...