Showbiz

Pas fejesës së djalit, do të befasoheni ku kanë shkuar Dani me familje

Këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi, mbrëmë fejoi djalin e tij të vetëm.

Ceremoninë e fejesës e kanë bërë në Sudei ku edhe jeton nusja e djalit të tij, përcjell ORAinfo.

Ishte padyshim nusja e tij ajo që shkëlque në mbrëmjen e djeshme.

Loading...

Sot, Dani me familje duket se ka ndryshuar qytet dhe kanë shkuar të relaksohen pas mbrëmjes së djeshme.

Loading...