Sunday, January 19, 2020
Showbiz

Publikohet video e përfolur: Dyshohet se modelja shqiptare u rrah brenda makinës luksoze

Video e një personi që dhunohet brenda një makine luksoze në Tiranë nga disa të rinjë është bërë virale në media.

Raportohet se e dhunuara është ish-Missi, Trejsi Sejdini. Në videon e publikuar nga JOQ shihet makina luksoze e ndaluar në rrugë dhe disa të rinj që rrahin barbarisht personin që ndodhet brenda saj.

Burimi që ka nisur videon thotë për JOQ se brenda makinës është modelja Trejsi Sejdini.

Loading...

Ekskluzive, pamje dhune mes Tiranës/ Të rinjtë rrahin dikë në makinë, dyshohet se ka qenë Trejsi Sejdini on Vidnews.

Loading...