Saturday, February 22, 2020
Showbiz

Rike Roçi e mrekullueshme me pozën me të brendshme

Ndërkohë që bën punën e modeles, Rike Roçi nuk heziton t’i vë në plan të parë hiret e saja në pozat që i shpërndan me fansat e saj të shumtë.

Kësaj radhe, bukuroshja shqiptare e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me të brendshme të zeza dhe ngacmon imagjinatën.

Në bazë të lokacionit të publikuar në Instagram, fotografia është realizuar në Lugano të Zvicrës.

Loading...

View this post on Instagram

Special thanks to @guess family ❤️ It’s a pleasure to be here🥰 #loveguess

A post shared by Rike Roçi 🧿 (@rike_roci_) on

Pjesëmarrja në versionin shqiptar të spektaklit real televiziv, ‘Big Brother’, e bëri të njohur dhe të popullarizuar Riken te publiku unë.

Më pas, ajo mori vëmendje të madhe me prezencën e saj në tribunat e stadiumeve franceze gjatë Kampionatit Evropian, ‘Euro 2016’.

Asokohe, tabloidet kryesore e shumta ndërkombëtare i kanë kushtuan artikuj bukuroshes shqiptare, e cila në ditët e sotme vazhdon të ndërtojë karrierën si modele edhe jashtë kufijve shqiptarë. /Telegrafi/

Loading...