Showbiz

‘Shpërthen’ Arjan Çani: Kush dreqi është Elvis Naçi? Le të shkoj në rrotë të samës

Prezantuesi nga Shqipëria, Arjan Çani ka habitur ndjekësit e tij me një foto që ka hedhur disa minuta me parë në faqen e tij në rrjetin social Facebook.

Arjan Çani, i cili njihet për deklaratat e tij që bëjnë bujë mediatike, kësaj radhe ka shpërthyer kundër humanistit shqiptar Elvis Naçi, shkruan Albanienshow

LEXO PO ASHTU:Thyhen të gjitha rekordet e bamirësisë dhe shikueshmërisë në emisionin N`Kosovë Show

Loading...

‘Kush dreqi është Elvis Naçi, të emen e së emës së vete’ është statusi që ka shpërnda.

Menjëherë pas këtij shkrimi, kanë shpërthyer komentet e shqiptareve të cilët e kanë mbrojtur Elvis Naçin.

Kujtojmë që teologu nga Shqipëria, për pak ditë ka arritur të grumbulloi rreth 2 milionë euro për viktimat e prekur nga tërmeti në Shqipëri.

Ndërkohë Arjan Çani edhe pse është një nga fytyrat me më ndikim të ekranit shqiptar deri me tani nuk ka marrë as edhe një iniciativë për t`i ndihmuar shqiptarët e prekur nga fatkeqësia natyrore./Albanienshow

Loading...