Sunday, January 19, 2020
ShowbizSport

Shumë marramendëse: Kaq milion euro fiton e dashura e Ronaldos për vetëm dy video

Georgina Rodriguez, e fejuara e Cristiano Ronaldo, e cila nga një shitëse u bë modele, fiton hiq më pak e hiq më shumë se dy milion euro për dy video të publikuara në profilin e saj në Instagram, transmeton Gazeta Metro.

Ajo së fundmi po reklamon video të një produkti shumë të famshëm për zbardhjen e dhëmbëve.

Georgina ka 15 milion ndjekës, dukshëm shumë më pak se Ronaldo, por ajo fiton shumë nga produktet që po reklamon. Më së shpeshti ajo reklamon veshje të brendshme, ndërsa markat spanjolle, portugeze dhe italiane janë favorite për të dhe i reklamon më së shpejshti.

Loading...