Friday, December 13, 2019
Showbiz

‘Twerk’ në mes të skenës, Dafina dhe Tayna ‘çmendin’ publikun me këtë performancë

Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit.

Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji.

Të veshura shkurt, Dafina dhe Tayna bënin lëvizje provokuese në skenë dhe tundnin të pasmet me ‘twerk’.