Sport

E bleu në verë, Realit po ia marrin super-yllin

Valencia, do të nënshkruajë sulmuesin e Real Madridit, Mariano Diaz këtë verë , raporton Diario AS.

25-vjeçari shënoi dy herë në fitoren 3-2 të Madridit ndaj Villarreal më parë këtë muaj në atë që ishte vetëm paraqitja e tij e tretë në kampionat.

Loading...

Ai ka shënuar vetëm dy gola në të gjitha garat me kohën e lojës të kufizuar dhe duke vuajtur një sërë lëndimesh.

Los Che thuhet se janë të prirur për të forcuar mundësitë e tyre sulmuese me mundësinë që sulmuesi Rodrigo Moreno të largohet këtë verë.

Loading...