Monday, January 20, 2020
Sport

LIVE: Topi i Artë për vitin 2019

Ceremonia e Topit të Artë për vitin 2019 është vendosur të mbahet sonte me (2 dhjetor)

Juria e gazetarëve nga e gjithë bota do të kenë votuar për fituesit e tyre përkatës deri më tani dhe individit që siguron më shumë pikë do t’i jepet trofeu mbrëmjen e së hënës.

Lionel Messi, Virgil van Dijk, Cristiano Ronaldo janë ndër pretendentët kryesorë për ta fituar çmimin.

Loading...

Shikojeni live këtë event më poshtë./Albanienshow

Loading...