Saturday, February 22, 2020
Sport

Mazrekaj jep informacionin e fundit për meçin me djalin e Arkanit

Mazrekaj jep informacionin e fundit për meçin me djalin e Arkanit

Boksieri Petrit Mazrekaj konfirmon se shumë shpejt do të del në ring kundër djalit të Arkanit, Velko Razhnjatoviq.Sot, boksieri nga Kosova ka njoftuar se në javën e ardhshme ai do të takohet me menaxherin e Raznatovicit, ku edhe do të vendoset vendi dhe data e saktë e meçit.

Ja njoftimi i tij:

Loading...

“Të dashur miq dhe adhurues të Sportit desha te ju njoftoj qe në javën që do vijë do te kem një takim me menaxherin e djalit të Arkanit ku aty do të vendoset data e saktë e meçit, vendi ku do te mbahet meçi dhe gjithashtu do të nënshkruhet dhe nje kontratë e re ku kësaj herët do të jetë fikse! M’vjen keq që ky meç është vanuar kaq shumë ama si thuhet një fjalë popullore “më mirë vonë se kurrë” më në fund djali i Arkanit me menaxherët e tij u bind që meçi të mbahet në një vend neutral! Ju Adhurues të boksit do te jeni gjatë gjithë kohës të Informuar rreth kohës dhe datës qe do të vendoset!”, shkruan Petrit Mazrekaj.

Loading...