Tuesday, January 21, 2020
Sport

Nuk ka kush që e ndal Jamie Vardyn, goli i 15-të në Premier Ligë

Leicester City vazhdon formën fantastike në Premier Ligë.

Skuadra e trajnerit Brandan Rogers, është duke fituar me rezulat 1-4, përballë Aston Villës, shkruan Albanienshow

Dy gola në këtë takim i ka realizuar top sulmuesi aktual i Premier Ligës, Jamie Vardy. Kështu anglezi tani pas 16 ndeshjeve ka 15 gola të realizuar dhe renditet si golashënuesi më i mirë në Premier Ligë./Albanienshow

Loading...

Loading...