Tuesday, January 21, 2020
Sport

Përfundon dueli në mes të Florian Marku dhe Nathan Bendon

Ka përfunduar dueli në mes të boksierit shqiptar Florian Marku dhe Nathan Bendon.

Boksieri nga Shqipëria ka dal triumfues, shkruan Albanienshow

Marku ka fituar duelin pas 6 raundeve. Kjo është fitorja e gjashtë për boksierin shqiptar në boksin profesionist.

Loading...

Loading...