Sport

Tragjike, ra nga ballkoni, vdes djali 8 vjeçar i ish-futbollistit italian

Ish-mbrojtësi i Fiorentinas, Michele Bacis është në zi pasi djali i tij 8-vjeçar ra nga ballkoni dhe vdiç.

Është raportuar se fëmija po luante në ballkon mbrëmë, kur ai humbi gjurmët dhe ra nga ballkoni në shtëpinë e tij, përcjell GazetaBlic.

Ai u dërgua në spital, por vdiq nga plagët e tij.

Loading...

Ka qenë një periudhë e tmerrshme për Baci, i cili humbi xhaxhain e tij disa javë më parë në COVID-19.

40-vjeçari luajti për Atalanta, Fiorentina, Arezzo, Genoa, Avellino, Cremonese, Monza dhe Paganese përpara se të pensionohej në 2011.

Ai gjithashtu kishte një magji si trajner në akademinë e të rinjve Arezzo.

Loading...